Skip links
Sipariş Bilgilerini İçeren CSV Uzantılı Dosyanın ERP Uygulamasına Entegrasyonu

Sipariş Bilgilerini İçeren CSV Uzantılı Dosyanın ERP Uygulamasına Entegrasyonu

Organizasyonu içinde birden fazla şube ve her bir şubeden müşterinin farklı adreslerine sipariş sevkini gerçekleştiren müşterimiz EQLEM ile gelen siparişleri tek merkezden yöneterek ERP entegrasyonunu gerçekleştirmektedir. Mail ile gelen CSV uzantılı sipariş dosyası içerisinde ürünlerin teslim edileceği müşteri adres kodları EQLEM müşteri adres tanımlamaları ile eşleştirilip dosya EQLEM’ e yüklenerek her bir şube için sipariş ayrıştırılarak otomatik kaydediliyor. Şube kullanıcısı EQLEM hesabı ile uygulamaya erişerek, kendisinin işlem yapması gereken siparişi ERP uygulamasına entegrasyonunu gerçekleştiriyor. Tek ekrandan birden fazla şubeye gelen siparişlerin yönetimi ve ERP entegrasyonu sağlanmış oluyor.

 

Hatalı fiyat girme ya da bir sipariş olması gerekenden başka bir adrese sevkide engellenmiş, irsaliye fatura iade gibi sonradan sorun olacak işlemlerin önüne geçilmiş oluyor.

Sipariş Bilgilerini İçeren CSV Uzantılı Dosyanın ERP Uygulamasına Entegrasyonu

ERP entegrasyonları güvenlik öncelikli geliştirilmiş olan EQLEM servisi sayesinde güvenli şekilde gerçekleşir. Dışardan şirket ağına port açma ya da servisin çalışabilmesi için özel izinler gerekmez. Servisin çalışacağı bilgisayar ya da sunucunun internete çıkış (HTTPS,HTTP protokolleri) izni olması yeterlidir.

Leave a comment

4 × two =

Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Scan the code
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Keşfet
Kaydır